Перший рівень ми вже пройшли, переходимо на другий (Важливо! Читати усім учасникам Quac)

PicsArt_05-13-01.58.44.jpg

Доброго дня, дорогі UA творці!

Робимо аналіз щодо нашої спільноти, контенту та правил після деякого часу існування. Після цієї публікації дещо зміниться в виборі та оцінюванні постів.
Спільнота Quac існує два місяці. За цей недовгий час нас підтримують близько 30-ти старанних Quac творців. На сьогоднішній день на платформі Hive вже значно зросла кількість якісного UA контенту і тепер дійсно є що почитати українською мовою.

Перший рівень ми вже пройшли, переходимо на другий:

Зараз на майданчику #quac та в спільноті QUAC можна знайти багато постів з різними тематиками.
Ми всі чудові writeри і створюючи свої статті, напевно, пишаємось своєю роботою: присутніми в ній професійними фотографіями та придуманим до них текстом, для нас вона неперевершена і цікава тому, що вона висловлює наші почуття та емоції. І після того, коли ми публікуємо свій шедевр, скоріш за все очікуємо, що ми отримаємо гідну оцінку, винагороду, ну і звичайно ж чекаємо позитивного зворотнього зв'язку.
Проте давайте підійдемо до цього більш детально і поглянемо на це зі сторони людини, яка має дати нам цей зворотній зв'язок. Цікавий контент для читання - це статті, які несуть нам користь. Ми сьогодні настільки завантажені, що не маємо часу читати будь що лише заради підтримки один одного, а вибираємо теми, з яких отримаємо вигоду і нові знання. Погоджуєтесь?
Тому важливо, щоб спільнота була наповнена якісними розповідями, а український вміст в них був приваблюючий, зразковий та корисний.

Ми стараємося активно моніторити ситуацію щодо контенту в нашій спільноті і тепер вносимо деякі корективи:

Отже, для того щоб ваша стаття потрапляла в добірку
постів Quac, вам потрібно увімкнути своє креативне мислення та представити тему, яка буде корисна для людей. Наприклад: корисний досвід, пригода, придумана або реальна історія, смачні рецепти та процес приготування їжі, поезія, захоплююча подорож, рекомендація, філософія, педагогіка, змістовні думки на якусь тему і т.д.
Отже усе, що може принести користь або ви впевнені, що це дійсно цікаве та достойне уваги. Те, що і називається оригінальним контентом.
Чому ми на цьому наголошуємо?
Тому, що є одна тема, яку ми б дуже хотіли обмежити у стрічці Quac. Ця, тема називається: "Я вийшов погуляти у садочок за будинком, побачив квіточку обо ж гілочку, сфотографував її з чотирьох сторін і опублікував..."
Або ж коли стаття написана недбало, з помилками в побудові речень та в словах.
ТАКІ статті у підбірку потрапляти НЕ БУДУТЬ!
Інша справа, коли ми пишемо з перекладачем, але ж це наша рідна мова... Тому не полінуйтеся перевірити і відредагувати.
Дорогі українці, ми всі прекрасно знаємо, які в Україні чудові та захоплюючі квітучі сади та поля. Але це те, про що можуть написати усі, сфотографувати красиве цвітіння і викласти на Hive.
Звичайно, хочеться поділитись красою квітів нашого краю, але для цього існують спеціальні платформи спрямовані конкретно на фотографії (наприклад: PHOTOGRAPHY [DAC]; Photography Lovers; Amazing Nature; ColorChallenge та інші) і ми впевнені, що людям з іншого куточку, світу буде цікаво поглянути на квіткове цвітіння, яке відбувається весною в Україні. Виняток - якщо квітучі фото є частиною вашої подорожі або життєвої пригоди. В нашій спільноті повинні бути статті, які придатні для читання і обговорення.

Так, як написання статтей за таких вимог є складнішим, ми б просили вас публікувати пости в спільноту через день або ж не частіше ніж один раз на день.

Також, ми хочемо акцентувати увагу на розвитку спільноти QUAC, тому просимо Вас публікувати статті безпосередньо через неї. Тому, що ці публікації ми будемо оцінювати насамперед.

А згодом в підбірку будуть потрапляти лише статті, опубліковані через спільноту QUAC.

Дякуємо за увагу та розуміння!

П.С: Нові правила починають діяти з 17.05.20!!!


Спільнота Quac

Теми для натхнення в час карантину

Правила Quac поста

Хто такий Quac?

PicsArt_03-28-02.30.53.png

Просимо про rehive або будь-яке розповсюдження інформації про Quac друзям і в соцмережах! Це допоможе зростанню кількості людей та якісного вмісту!

H2
H3
H4
3 columns
2 columns
1 column
28 Comments