Скандал у домі

Сусіди

Добрий день друзі!.
Сьогодні ми з вами поговоримо про сусідів, які можуть, як прикрасити наше життя, так і зробити його нестерпним настільки, що не хочеться йти до дому.Особливо це почуваєш, коли живеш у комунальні, у гостинці, чи сусіди задалися ціллю вижити вас із житла.


Сусіди важливе коло, яке знаходиться навкруги нас. Ось дивіться, якщо добрі сусіди, вони привітні, вони пропонують свою поміч, разом роблять роботу по утриманню житла, й разом відпочивають.Це як родичі. Я знаю сусідів, які разом вирощували дітей, допомагали одне одному коли діти хворіли, то допомагали в догляді за ними.

Але це буває не завжди. Багато людей свої проблеми скидають на своїх сусідів, звинувачуючи їх у всіх своїх негараздах. І тоді починається домашня війна. Страшне, як це окрема кухня, тоді туди, й вийти не можливо. Та і якщо окреме житло, сусіди вміють тебе досягти. Вони роблять скандали, де тільки можна. І ось ви опинилися у такому домі, де воюють сусіди, що робити? Кому жалітися? Де шукати захист?
У поліції вас слухати не будуть, це для них дрібна справа, домових комітетів немає і ви опиняєтесь сам на сам зі своєю та їх проблемою.
Приходиться самотужки шукати вихід із цього глухого кута. Гарно, як ти вмієш і знаєш, хто допоможе, а якщо ні, то життя буде як у пеклі.

Напишіть своє бачення цієї проблеми.

Посилання читайте тут:https://nerukhomi.ua/ukr/news/susidi-distali-scho-robiti-yakscho-meshkantsi-budinku-zavazhayut-vam-zhiti.htm
image.png

H2
H3
H4
3 columns
2 columns
1 column
2 Comments