Swallow - a migratory bird

Слайд1.PNG

Hi, my name is Catherine and today I wanted to present you my mini-project about a migratory bird. During quarantine, we continue to study remotely, so according to the textbook "I explore the world" (T. Hilberg) on page 76, it was necessary to make a mini-project, which I, with the help of my parents, was happy to do. It is very interesting to look for information from various Internet sources and gain computer skills. (Переклад на англійську зроблено з допомогою - Google Перекладач)

Привіт, мене звати Катюша і сьогодні я хотіла представити Вам свій міні-проект про перелітного птаха. Під час карантину ми продовжуємо навчання дистанційно, тому згідно підручника "Я досліджую світ"(Т.Гільберг) на сторінці 76, потрібно було скласти міні-проект, який я, з допомогою своїх батьків, із задоволенням виконала. Мені було дуже цікаво шукати інформацію з різних інтернет джерел та отримувати навики роботи за комп’ютером. За час проведений дома я дуже скучила за своїми друзями та вчителькою, як добре та цікаво було у школі, але на жаль карантин все перервав і уроки стали тільки онлайн. Скоро, вже закінчується навчальний рік, а далі канікули..!


Слайд2.PNG

Слайд3.PNG

Слайд4.PNG

Слайд5.PNG

Слайд6.PNG


Джерела інформації : Ластівка сільська, Ластівка сільська (Hirundo rustica), Птахи: значення та заходи охорони;
Джерела зображень : Hirundo rustica, Методична розробка: презентація "Перелітні птахи", Ластівка сільська (Hirundo Rustica), SWALLOW WALLPAPERS, https://de.wikipedia.org/wiki/Rauchschwalbenus.png

Уроки з "Я досліджую світ" мені дуже подобаються, тому що взнаю багато цікавого про навколишній світ. Я надіюсь, що мій проект є корисний та цікавий для майбутніх учнів НУШ.

H2
H3
H4
3 columns
2 columns
1 column
4 Comments