Як я перейшов на українську🟦🟨

image.png

В цьому відео буде велика кількість блогерів, журналістів та активних людей, які говорять про те, як вони перейшли з російської на українську мову.
Вони розкажуть з якими складнощами вони стикалися та чи варто боятися суржику, й так далі...Джерело на світлину тут

C21C: Я колись теж говорив російською мовою, й був російськомовним, але 2016-му році, кардинально прийшов до такої думки - "Чому саме я почав себе відчувати меншовартісним?" Моя бабуся, дід мій та родичі спілкуються українською мовою, але я почав з 8-9 років говорити тільки російською, спочатку суржиком лепетав. Потім же прийшов до більш якісної російської мови, моє оточення й російський продакшн вносило свою левову частку у мою росіфікацію. Аж потім осягнув той факт, що я ніколи не помічав як утискають українськомовних, доки сам не став ним.
Заходив на ютуб, й просто сивіло волосся, заходив в ігрові магазини, теж не втішався. В більшості випадках для українськомовних людей втішатись можна було меншим.
(Хочу подякувати тим ентузіастам, які ці речі на свойому горбі несли та досі несуть.🙏)

image.png

20 листопада 2018-му році, я почав повну українізацію свого ютуб каналу, й досі не жалкую про цей вчинок.*

P.S. На обліковці @emmvi, я не робитиму дописи на якусь визначену тематику, тут можуть бути мої думки, інколи згадки про якісь цікавинки (Що в голову залізе, то публікую). Моя офіційна обліковка ось - @c21c.Дякую Tokar.ua за вашу працю😊
Джерело на світлину тут

H2
H3
H4
3 columns
2 columns
1 column
1 Comment