Простий спосіб виводу HIVE в ГРН

Коли я тільки зайшов у цю спільноту, я сприймав її вельми скептично та здебільшого просто тестив її. Пройшов час, й зараз можу сказати свою думку щодо неї.

Hive - це перспективна соціальна мережа з великою кількістю можливостей для людей, які люблять та вміють розбиратись в усіх деталях.

exchange.jpg

Та є люди, яким цей процес дається складніше або ж вони далекі від використання різних криптобірж, чи просто їм заськи витрачати свій дорогоцінний час.
завжди є якесь "але". Так от я проаналізував її недоліки та зрозумів, що треба створити такий проєкт, як вивід коштів на пряму без вилазок на інші сайти, тобто сервіс у самому HIVE. (Простими словами: Складність полягає в чисельних операціях та використання різних сервісів за межами HIVE, я хочу це мінімізувати.)


EX.mvn24.eu - це сервіс конвертації Hive у Гривню.


ex_.jpg

Цей допис про проєкт EX.MVN24.EU, я хочу зробити ваше життя простішим.
Взаємодія з сайтом мінімальна, ви заходите на нього та створює свій персональний номер за яким я зможу ідентифікувати вас та ваш переказ.

Перед тим як розповідати, як користуватись нашим сервісом. Я вам розповім про нашу комісію за виконану роботу, адже кожна робота має відповідно оплачуватись.

percent.jpg

2,5% - якщо сума менша за 300 хайвів, якщо сума більша, то й відсоток збільшується - 3,5%.(в подальшому відсоток може корегуватися, все залежить від вартості Hive до Долара.)
Окремо існує комісія на криптобіржах, наше завдання її мінімізувати, а ваше бути щасливим.

Запитаєте ви, як можна дізнатись скільки ви отримаєте коштів за ваші Hive, ми торгуємо хайвом за ринковою ціною, приблизну суму дізнатись можна у цьому сервісі -https://www.coingecko.com/en/coins/hive та мінус наш відсоток 2,5% чи 3,5%. Деякі інтерфейси інтегрували до себе ціни на хайв, там теж можна дивитись на варстість.
Коли конвертація буде здійснена, ми вас проінформуємо за додаткову комісію від Бірж, ще раз хочу повторити - наше завдання її мінімізувати, а ваше бути щасливим.

34upym.png

Більш детальний посібник, як користуватись сервісом

Крок перший, заходите на сайт - https://ex.mvn24.eu/ та починаєте заповнювати усі поля.

22222.gif

  • Перше поле, ваша електрона пошта.
  • Друге поле, ім'я вашого банку - це потрібно для мінімізації комісії.
  • Третє поле, туди потрібно ввести номер вашої банківської картки, ім'я та прізвище (за бажанням). Тільки номер вашої картки, іншого нічого не треба, й надалі ми вас ніколи не будемо просити іншу інформацію. Інші дані ніколи, нікому не передавайте аби не втратити ваші кошти!!!. У нас на сервері зберігаються тільки персональний-номер, ваша пошта та назва банку. Ім'я та номер картки не зберігається на сервері, ми не передаємо цю інформацію іншим особам.
  • Натискаєте на кнопку Створити⤵, й отримуєте ваш персональний номер приклад: ex-1111111111. Також ваш персональний номер буде відправлено вам на пошту.
    captured.png

34upym.png

Крок другий, Ви вже маєте власний персональний номер приклад ex-1111111111

Умови прості, вам потрібно зробити переказ Hive на обліковку @c21c, ви вибираєте будь-який інтерфейс Hive, я от обрав Ecency, але тут інтерфейс ролі не грає.

captured_3_.gif

  • Перше поле, Від кого робите переказ, тобто від вас.
  • Друге поле, Кому робите переказ, тобто: @c21c
  • Третє поле, потрібну вам суму в Hive.
  • Четверте поле, Примітка або Memo, сюди ви вводите ваш персональний номер ex-1111111111

performance.png
Час обробки вашої конвертації буде сягати максимум 2 робочі дні.

tf4yiy.png

Дякую за вашу увагу, не забувайте про мої соціальні мережі. Буду вдячний за підписку на них, ваш С21С (Солдат 21-го Століття).
btq1w1.png
6d23rb.png y099mp.png slc2a6.png 3l85r2.png

H2
H3
H4
3 columns
2 columns
1 column
18 Comments
Ecency