Хитрість та Розум - Шлях українця 🐱‍👓

Прохоботи, Зелоноботи, Автоботи якщо ви чуєте мене, де б ви не були, я усіх вас викликаю, мої координати Чумацький шлях, планета Земля, на тереторії України від Сяну до Дону я вас чекаю.
Якщо ви не зрозуміли цей жарт, ну той добре. Отже, що це за відео?

_.jpg

Я хотів звернутись до людей, які є прихильниками чи не прихильниками, але мають просто різні політичні погляди і не сприймають один одного. Люди будьте стриманішими, якщо ви намагаєтесь людині довести свою точку зору, й вона її не розуміє, то це не означає що її треба ображати, всякими поганими слівцями і постійно булити. Власне цим ви створюєте для інших власну токсичність і не сприйняття вас, просто зачекайте певний час і людина на власному досвіді зможе зрозуміти, що ви були праві або ж навпаки.(but I'm not sure)

Та навіть якщо якась людина не зрозуміє на власних помилках свою хибу, то забийте на неї! Зробіть тактику - орієнтації уваги на більшість. Зазвичай особи, які не роблять висновки з помилок пливуть за течією більшості.

Маю надію що після перегляду цього відео ви станете хоч трішки добрішими, використовуйте більше аргументів до ваших опонентів, якщо Він чи Вона не вірить в них, то дайте людині спокій на певний час, вони потім самі прийдуть до цього.

34upym.png

Ми українці, ми хитрі - це у нас в ДНК. Та інколи буває так що ми забуваємо про цей ген, або ж ми його використовуємо, але не там де треба.
_.png
Читаючи історію України, я зробив з цього певний висновок, нас завжди намагаються штовхнути Чоло об Чоло. І ми любо на це погоджуємось, як ті барани у парувальний період, які хочуть паруватися з вівцею.
Тож вам вирішувати, бути розумним та хитрим? Чи мислити примітивно, нерозсудливо та в кінцевому випадку програти бій, який тільки почався для нас молодого покоління.

Дякую вам за увагу та вподобайку! Поширюйте це відео у люди і на останок хочу зацитувати вам відомі рядки найулюбленішої моєї поетеси.

І в житті, як на полі мінному,
я просила в цьому сторіччі
хоч би той магазинний мінімум:
— Люди, будьте взаємно ввічливі! —
і якби на те моя воля,
написала б я скрізь курсивами:
— Так багато на світі горя,
люди, будьте взаємно красивими!

tf4yiy.png


Дякую за вашу увагу, не забувайте про мої соціальні мережі. Буду вдячний за підписку на них, ваш С21С (Солдат 21-го Століття).
btq1w1.png
6d23rb.png y099mp.png slc2a6.png 3l85r2.png

5 Comments