Зробимо Хайв великим знову.

Якось іхав я у Братиславу, і спала мені на думку чудова ідея про те як зробити Хайв ще кращим. У цьому пості спробую це до вас донести. Наперед хочу сказати, що я усвідомлюю, що ця ідея ніколи не буде втілена у життя. Причина на то - жадібність людей, і друга причина - далеко недосконалий "майнінг" Хайва.

IMG_20210509_175636.jpg

Отже почнемо.
Почнемо від проблем. Для початку звернемо увагу на те що гарного та якісного контенту дуже мало. Це тягне за собою відсутність у авторів бажання працювати над якістю контенту. Просто порівняйте якість на Ютубі та якість на Хайві. Хоча, все ж таки останнім часом у цьому напрямку я помічаю прогрес. Але він незначний.

IMG_20210509_115634.jpg

Далі. Ця проблема тягне за собою не бажання приходити на проект професійних контент-мейкерів. Навіть з того самого Ютубу. (Так у цьому пості будемо говорити, як Ютуб зможе покращити Хайв. Зміріться, та живіть з цим.) Ці люди і не знають про Хайв і не прийдуть сюди. Сумно. З ними було б веселіше. Але, проблема не в тому що вони не знають. Вони й не захочуть. Тому що для того щоб отримувати винагороду на Хайві, не достатньо створити якісний та цікавій контент. Для цього треба брати участь у групах підтримки. Для цього треба мати друзів кітів. Для цього треба подобатися кітам. Насправді, це чудово, що ми добралися до цього єтапу. Стало значно краще. Стало цікавіше читати ленту на Хайві.

IMG-1430407708b3965696067c6e41b0ce01-V.jpg

Проте ми можемо рухатися далі. Ми можемо краще. Треба для цього змінити систему. Існує проста схема.
Треба взяти приклад з Ютубу.

Ось що пропоную.
Вся наша сила голосу повинна бути порахована як едине число. Наприклад 100000000 HP існує на 14.05.2021. Але сила голосу просто рахуеться. Вона лишається на наших рахунках.

Далі. Апвойти та Даунвойти повинні бути безкоштовними. Це буде стимулювати людей абсолютно вільно взаємодіяти з Хайвом. Це вимкне механізм жадібності. По суті це буде як на Ютубі.

Усі лайки та дизлайки сумуються та знаходиться співвідношення лайк до HP. І винагорода розподіляються між постами. Та між власниками Сили голосу. Наприклад 60 для постів, 40 для власників-інвесторів.
Це також прибере незрозумілу схему по випередженню голосів. Вже буде все одно, коли і хто відзначив пост.
Краще б було лишити період в тиждень для підсумку апвойтів і винагород.

Тобто у цій схемі. Гарні пости отримують гарну винагороду. Інвестори отримують свій чесний прибуток. Всі у шаленому екстазі. Економіка Хайву в порядку.

Ідея ця геніальна, я вважаю. А так як вона випереджає свій час. То втілена не буде. Це я також розумію.

Дякую, за вашу увагу.

Фотки мої. Супер якісні та оригінальні. Перші дві місто-герой Братислава. Ну і мушлі. Порція така 5.90€.

H2
H3
H4
3 columns
2 columns
1 column
Join the conversion now