Pokonaj POLSKĘ...pieszo lub na rowerze [KONKURS]

Może te hasło nie do końca brzmi dobrze w dzisiejszej sytuacji tuż za naszymi granicami, ale tu też chodzi o tzw. mały jihad (xD) - walkę ze swoimi słabościami, rozwijanie siebie. Więc jest taka akcja, żeby pokonać tę Polskę na nogach czy rowerze a przy okazji pochwalić się na Hive. Polska to mimo wszystko niemały kraj, więc od czegoś trzeba zacząć - zacznijmy więc od naszych małych ojczyzn. Ale do rzeczy:

Pokonaj_Polske.gif

Proponuję 4 nagrody:
15 HBD dla osoby, która pokona największy % jakiegoś powiatu, 10 HBD za drugie miejsce, 5 HBD dla za trzecie miejsce.
10 HBD (nagroda specjalna jury).

Termin końcowy: 30 września 2022 roku

Warunki:

  1. Napisanie co najmniej dwóch postów w community najlepiej na początek i koniec rywalizacji z przedstawieniem okolicy, którą będziecie pokonywać, nie trzeba wskazywać jednego można dwa i więcej, może też się okazać, że przez sezon akurat zmieni się miejsce waszych wędrówek - spoko, chodzi przede wszystkim o to, żeby wykazać, że wy to wy; to jest internet
  2. W rywalizacji rankingowej bierze udział ostatni raport opublikowany przed godz. 23:59 dnia 30 września 2022 (raport rankingowy).
  3. Z rywalizacji rankingowej wykluczony jest @racibo i @sk1920 z uwagi na to, że już mają dosyć dużo terenów zaliczonych.
  4. Środki na nagrody będą pochodzić w pierwszym rzędzie z HBD posiadanych przez @polish.hive a brakującą część będzie uzupełniona przeze mnie (@jocieprosza).
  5. Zapisy/zgłoszenia do godz. 23:59 31.05.2022 r. w formie posta powitalnego.
  6. Post powitalny do godz. 23:59 15.06.2022 r.

Jakieś propozycje?

Jak to zliczyć?
Proponuję, żeby wszyscy użyli webowej aplikacji wandrer.earth, która synchronizuje treningi ze Strava. Ja swoje treningi rejestruję za pomocą apki sposrtstracker, która automatycznie synchronizuje się ze Strava (chyba przez apkę Suunto). Jest też szereg innych możliwości synchronizacji waszych treningów ze Strava (i wandrer.earth) - postaram się pomóc, jeśli będą problemy.

H2
H3
H4
3 columns
2 columns
1 column
13 Comments