Trailery Army of the Dead i RE Infinite Darkness, nowy trailer MK, news o nowym Scream, house of the dragon, Star Wars the Bad Batch, nowy film Liama Neesona, nowy trailer filmu 7 deadly sins, Ruroni Kenshin the final

003.jpg

00.webp

001.jpg

002.webp

Dzisiaj będzie dużo małych newsów, ale też kilka ciekawych.

[Resident Evil i pozostałe trailery]
Netflix w końcu wypuścił trailer do anime na podstawie popularnej marki oraz oczekiwanego filmu Zacka Snydera. Nie jest on zbyt długi, ale mamy w końcu wgląd w jakość animacji i wyglądu postaci poza statycznymi screenami. Wygląda to całkiem ładnie, wszystko porusza się płynnie - pod względem technicznym raczej nie będzie zbyt dużych powodów do narzekań. Poza tym mimo, że oglądałem trailer rano, to odczułem jego niezły klimat - powinno się przyjemnie oglądać w nocy.

Jeśli chodzi o "Army of the Dead", to zapowiada się na lepszy film niż "Justice League". Oczywiście nie ma co oceniać po trailerze (tym bardziej, że to film Netflixa - co prawda z nie małym budżetem, ale większość ich filmów jest co najwyżej przeciętna), tym bardziej od takiego reżysera jak Zack Snyder, ale... Chyba dostaniemy dobre kino w gatunku, który rozumie, tj. ładnie wyglądające, śmieciowe kino. Niech tylko scenariusz będzie odrobinę lepszy niż w JL i będę oglądał z przyjemnością.

[The Woman in the Window]
Tego trailera nie oglądam, przyznaję się. Czemu? Bo jak już napisałem, filmy Netflixa (jak również te, które kupili, a ten jest jednym z nich) są słabe. Prawdopodobnie zobaczę i ten, o ile recenzje nie będą fatalne.

[Mortal Kombat]
Dostaliśmy również nowy trailer "Mortal Kombat". Jest na nim kilka nowych ujęć, np. dostajemy więcej scen walki, ciosów (m.in. Kung Lao, Liu Kanga, Jaxa), wypowiedzi reżysera, aktorów. Wygląda to pięknie, czuć też że twórcy szanują materiał źródłowy, zapowiada się na najlepszą adaptację gry komputerowej. Już się nie mogę doczekać aż pójdę na to do kina!

[Film dokumentalny o Chadwicku Bosemanie]
Przez 30 dni będzie można obejrzeć na Netflixie film dokumentalny o Chadwicku Bosemanie, który nagle odszedł w zeszłym roku.
https://www.comingsoon.net/movies/news/1169462-chadwick-boseman-portrait-of-an-artist-trailer

[Scream]
Twórcy najnowszej części "Scream", postanowili zastosować dość niecodzienne metody, aby fani nie dostali spoilerami w twarz. Niektóre sceny nagrywano kilka razy, w różnych konfiguracjach + krąży kilka wersji scenariusza. Fanem tej serii horrorów nie jestem, ale doceniam za kreatywność. Jak film otrzyma dobre recenzje, to pewnie go obejrzę.
https://www.comingsoon.net/movies/news/1169553-scream-latest-film-in-the-horror-franchise-shot-multiple-scene-versions

[Serial o Audrey Hepburn]
Jak donosi Variety, po dwóch latach od ogłoszenia prac nad serialem o Audrey Hepburn, dostaliśmy kolejne informacje na jego temat. Czekacie? Ja pewnie obejrzę, bo ciekawi mnie, jak przedstawią tamte czasy.
https://www.comingsoon.net/tv/news/1169499-the-good-wifes-jacqueline-hoyt-writing-audrey-hepburn-limited-series

[House of the Dragon]
Do grona aktorów dołączył Fabien Frankel. Wcieli się on w jednego z rycerzy gwardii królewskiej Króla Viserysa I.
https://www.comingsoon.net/tv/news/1169697-house-of-the-dragon-fabien-frankel-hbo

[Star Wars the Bad Batch]
Disney opublikował plakat do serialu animowanego w świecie SW. Premiera 4 maja na D+.
https://www.comingsoon.net/tv/news/1169635-disney-releases-poster-for-star-wars-the-bad-batch

[Memory]
Jak donosi Deadline, Monica Belluci i Guy Pearce dołączyli do Liama Neesona. Zobaczymy ich w amerykańskim remake'u belgijskiego filmu "The Memory of a Killer".
https://www.comingsoon.net/movies/news/1169623-guy-pearce-monica-belluci-join-liam-neeson-action-thriller-film-memory

[Toxic Avenger]
Do obsady aktorskiej filmu "Toxic Avenger" dołączył Jacob Tremblay.
https://www.comingsoon.net/movies/news/1169555-legendarys-toxic-avenger-reboot-adds-jacob-tremblay-to-cast

[Seven Deadly Sins]
Dostaliśmy nowy trailer do filmu "Seven Deadly Sins: Cursed by Light". Jego akcja ma miejsce po wydarzeniach z serii "Dragon's Judgement". Premiera 2 lipca w Japońskich kinach. A skoro mowa o najnowszej serii "Seven Deadly Sins", to macie przy okazji kolejną zapowiedź.
https://www.animenewsnetwork.com/news/2021-04-14/seven-deadly-sins-cursed-by-light-anime-film-full-trailer-reveals-more-cast-theme-song/.171733

https://www.facebook.com/LiveChart.me/posts/2182462881884338

[Ruroni Kenshin]
Dostaliśmy dwie nowe mini zapowiedzi do ostatniego filmu kinowego "Ruroni Kenshin".
https://www.animenewsnetwork.com/news/2021-04-15/live-action-rurouni-kenshin-the-final-films-post-2-ads/.171736

Join the conversion now