HiveFest + HPUD + Free booze!

ENPL
I don't write any info/update posts often, but today few things cumulated so I guess it is a very special occasion to do so.Nie często pojawiają posty informacyjne, ale dzisiaj akurat skumulowało się kilka rzeczy, więc okazja jest trochę bardziej specjalna.


HiveFest

ENPL
I am sure most of you already know that this year HiveFest will take place in virtual reality on the 18th and 19th of December. It is open to everyone and there is still time to make up your mind. You have time until the 7th to register yourself for free in here: https://hivefe.st/Pewnie większość z Was słyszała już, że w tym roku HiveFest odbywa się w świecie wirtualnym w dniach 18-19 grudnia. Zaproszeni są wszyscy i jest jeszcze trochę czasu aby podjąć decyzję i się zapisać. Macie czas do 7 grudnia aby zrobić to całkiem za darmo, o tu: https://hivefe.st/
So I finally joined, tested it and if my laptop doesn't melt in the meantime (AltspaceVR heats it up like crazy!) I will be there. Almost as me :)Dolaczyłam, przetestowałam jak wszystko działa i jeśli latop mi się po drodze nie stopi (AltspaceVR strasznie go nagrzewa), to też się tam pojawię. Jako prawie ja :)

hivefest_attendee_card_EwkaW.jpg

ENPL
But in case you missed all the info and still don't know what to do, go register in the above link first. Then you will need to download the AltspaceVR.
If you have the headset: https://altvr.com/get-altspacevr-2/
And for 2D mode users (like me): https://altvr.com/get-altspacevr-2dmode/
W razie gdby jakiś cudem wszelkie info Wam umknęło, zarejestrujcie się w powyższym linku a następnie należy sobie ściągnąć AltspaceVR.
Dla tych co mają magiczne kaski: https://altvr.com/get-altspacevr-2/
I dla tych co będą korzystać z wersji 2D (tak jak ja): https://altvr.com/get-altspacevr-2dmode/
Then create an account, look around how things work and wait. Of course I had to do it all the other way round, because why not :)Kolejny krok, to założenie konta, wybór awatara i zapoznanie się jak to wszystko tam działa. Ja oczywiście zrobiłam to w odwrotnej kolejności, bo czemu nie :)
The limitation of being in 2D is that you cannot wave at people (or try to slap them). You just stand there and blink. The walking, talking and teleporting seem pretty much the same though. After you figure all out, take a selfie and get yourself a cool attendee card: https://hivefe.st/attendeecard/index.htmlWersja 2D nie jest tak fajna, bo nie można sobie do ludzi pomachać (albo dać im w twarz). Stoi sobie taki człowieczek i mruga. Ale cała reszta wydaje się być taka sama. Można chodzić, mówić, teleportować się. Jak już sobie to wszystko ogarniecie - czas na selfie i kartę uczestnika, którą można zrobić tu: https://hivefe.st/attendeecard/index.html
So come say HI :)Tak więc chodźcie się przywitać :)

image.png

Just a random screen of how things look in a public meeting point.Hive Power Up Day

ENPL
Next up is HPUD since it is the first of the month. You can read more about the whole idea plus some extra attractions in this post. In short: power up at least 10HP before midnight to show the support and commitment to Hive.Kolejny punkt programu to HPUD. Jest przecież pierwszy dzień miesiąca. Więcej o całej akcji i dodatkowych atrakcjach z tym dniem związanych przeczytacie w tym poście. W dużym skrócie: należy zrobić power up przynajmniej 10 HP aby pokazać zaangażowanie i całą miłość do Hive :)
There, I have done it!Proszę. Ja już!

image.png

ENPL
You will also receive a cool HiveBuzz badge like this:Otrzymacie rónież fajną odznakę od HiveBuzz:

image.pngBooze

ENPL
And if you just scrolled though the first two parts because the free drinks lured you in, well... those are only virtual, but they are all on me! It's already Tuesday after all :)No dobra, jeżli jesteście tu tylko ze względu na alkohol i przez poprzednie dwa punkty tylko przywinęliście, to proszę... tylko wirtualnie niestety, ale ja stawiam! W końcu jest już wtorek :)
So help yourself!Na zdrowie :)


GIF source

H2
H3
H4
3 columns
2 columns
1 column
35 Comments