Lütfen Kabile Etiketlerini Kullanın

Merhaba. Bu bir yakınma paylaşımı değildir😍 Bir "haydi devam edelim" paylaşımıdır. Daha önce bir kaç kişi kabile etiketlerinin kullanılması gerektiğine dair paylaşımlar yapmıştık. Topluluğumuzdan bir kaç kişi kabile etiketlerini kullanmaya başladı. Tebrik ederim. Diğer kullanıcıları da şiddetli bir şekilde 'kabile etiketleri'ni kullanmaya davet ediyorum. Daha fazla kazanç elde etmek dururken hala kullanmak istemeyen olursa kendisi bilir.

Ayrıca bir miktar yatırım yapmayı düşünen varsa bu jetonlardan alıp kilitleyebilir. Ki bu kazancınızı katlayacaktır. Ancak üzülerek söylemek gerekir ki bizim topluluğumuzda yatırım kültürü yok.

Başlıca kabilelerin jetonlarını kilitlemeye başladığımı duyurmuştum. Biriken jetonları kilitlemeye devam ediyorum. Topluluk sayfasındaki paylaşımlara ve #tr etiketindeki paylaşımlara oy vermeye devam ediyorum. Ancak kabile etiketleri çok az kullanıldığı için diğer jetonların oylama gücü çabucak doluyor. Bu nedenle topluluğun yaptığı paylaşımlar haricindeki içeriklere de oy vermek zorunda kalıyorum. Bu nedenle çağrıyı yenilemek istedim. Yeni paylaşımlarda görüşmek üzere.

img_0.8067298646453426.jpg

H2
H3
H4
3 columns
2 columns
1 column
5 Comments