Güncel Hesap Durumu

Merhaba sevgili TR topluluğu. Kaç kişi kaldık?😊 Yaklaşık bir hafta önce bir token gönderme/delegasyon çağrısı yapmıştım. Hesabınızda kullanmadığınız, fazladan tokenleri @turkiye hesabına gönderebileceğinizi belirtmiştim. Böylece hesaplarda boş duran tokenler bireysel olarak bir şey ifade etmezken belirli bir hesapta toplanınca bir oylama ağırlığına dönüşecekti. Bildiğiniz gibi hesap ve gelirleri tamamen topluluğa tahsis edilmiş durumda. Bu nedenle çağrımı tekrarlıyorum.
CtsH8O-W8AECTGd.jpg
Token biriktirme konusunda belirli bir stratejiyi takip edeceğim. Öncelikle topluluk tarafından fazlaca kullanılan etiketlerle ilgili tokenler biriktirilecek. Daha sonra diğer tokenlere zaman ayrılacak. Ancak sizler herhangi bir ayrım gözetmeden gönderim/delegasyon yapabilirsiniz. Gelelim hesapta kilitlenen/delegasyon alınmış token listesine:

HP1055, PAL 700, POB 68, LEO 9, STEM 82, NEOXAG 1000, SPORTS 29.000, BHT 5100, HUSTLER 30.000

Bu arada çağrıya cevap verip POB ve STEM delegasyonu yapan @muratkbesiroglu'na ayrıca teşekkür ederim. TR etiketindeki ve Türkçe paylaşımlarınızda bahsi geçen tokenlere atanmış etiketleri kullanırsanız memnun olurum. @turkiye hesabından gelen oyla bu tokenlerden kazanabilirsiniz. Yeni paylaşımlarda görüşmek üzere. Ben @anadolu.

Görsel: kaynak

H2
H3
H4
3 columns
2 columns
1 column
6 Comments