Güncel Durum

Merhaba. Ben @anadolu. Bir haftadır tatildeydim. Sadece etikete uğrayıp oyları dağıtacak kadar vaktim oldu. Gördüğüm kadarıyla, artık çok az paylaşım yapılıyor. Son dönemde geri dönen bir çok kişi tekrar pasif hale gelmiş. Ancak yeni katılımlar umut verici.

Bu gibi durumlar bir avantaj aslında. Daha az kişiyle çabuk anlaşıp organize olabiliriz. Kişi başı yapılan, Türkçe paylaşım sayısını olabildiğince artıralım. Bu "kaliteden ödün verelim" demek anlamına gelmiyor elbette. Ancak burası bir 'sosyal paylaşım sitesi, sosyal ağ' olarak görülmeli. Değilse blogların, makale sitelerinin başına gelenleri çoğumuz biliyor. Ayrıca her paylaşımda beş yüz, bin kelimelik makaleler görmek isteyenler lütfen Ezinearticles, Goarticles vb. sitelere gitsin. Gerçi o siteler hala aktif mi bilmiyorum. Uzunca bir süredir uğramadım çünkü 😊

Hive Blok Zinciri'ndeki topluluğumuzu çekici bir hale getirmedikçe bir çok kişi -kalıcı olarak- geri dönmeyecek gibi görünüyor. Mevcut katılımcılar ise haklı sebeplerle daha aktif ortamlara gitme isteği duyuyor. Topluluğa daha fazla destek olabilmek için çözüm yolları aramaya devam ediyorum. Bir çok yeni şey deniyorum. Eski çalışmaları olgunlaştırmaya çalışıyorum.

Screenshot_20210619-175847_Chrome.jpg

Bu paylaşımla birlikte toplulukta paylaşım yapanlara gönderimini yaptığım CENT Token dağıtımını durduruyorum. Bu, topluluğa olan desteği çekmeye başladığım anlamına gelmiyor. Aksine daha da artıracağım. Ancak CENT Token'ın ödül havuzunu yakında aktif edeceğim. Bu gün deneysel çalışmalara başladım. Bu nedenle ödül dağıtımı oylama, kürasyon, likidite sağlayıcı vb. etkenlere bağlanıyor. Yakında bu konuyla ilgili bir duyuru yapacağım.

Screenshot_20210619-175809_Chrome.jpg

Hesabın güncel durumuyla ilgili bir kaç görsel atarak paylaşımı sonlandırayım. Yeni paylaşımlarda görüşmek üzere. Maddi veya manevi katkıda bulunan herkese teşekkür ederim.

Not: Ecency puan dağıtımı ve oylama desteği devam ediyor. Yeni etkinliklerimiz de olacak.

H2
H3
H4
3 columns
2 columns
1 column
2 Comments