#hivetr 7 Günlük Serüven Gün #7 AVM' deki küçük resim sergisi.

Herkese merhaba. 🤗
Nasılsınız? Umarım iyisinizdir. Bugün 7 günlük serüvenin son günü ve bu serüveni tamamlayan herkes HiveBuzz' dan haftalık yazar ödülü kazanabilecek. Umarım 7 günlük bu serüvenden zevk almışsınızdır ve her şey çok güzel geçmiştir. 😊
Kim bilir, belki de gelecek aylarda haftalık değil de aylık bir serüven oluştururuz ve buna katılmaya çalışırız. Ama sanırım böyle bir serüven için bu kadar çok konu bulmak çok zor. 7 günlük serüven için son günlere doğru olan konuları düşünürken biraz zorlandım.

Bugün aslında geçen yaz gittiğim Galata Kulesi ile ilgili fotoğraflarımı paylaşacaktım ama bütün gün fotoğrafları aramama rağmen bulamadım o yüzden geçen kış Bursa' da gittiğim AVM' deki sergiyi paylaşmaya karar verdim.

O günlerde karla karışık yağmur yağıyordu ve sonraki gün de çok fazla kar yağmıştı. Gece pencereden baktığım zaman bir iki saat öncesine göre çok fazla kar yağdığını görmüştüm ve her yer bembeyaz olmuştu.
Bu taşlar AVM' nin içindeki oturma yerlerine yakın yerlerdeki taşlar. Çok ilginç taşlar. Bunların tam olarak ne olduğunu bilen var mı acaba?

O gün okula gittiğimi hatırlıyorum ve okuldan dönünce Nilüfer' de biraz gezmeye karar vermiştim. Havalar çok soğuk olduğu için AVM' ye girip kahve içerim diye düşünmüştüm. Kahve içtikten sonra böyle bir sergiyle karşılaştım.

Hem iki boyutlu hem de üç boyutlu harika tablolar ve eserler vardı orada. Özellikle üst fotoğraftaki üç boyutlu kelebek tablosunu çok beğendim.
Bu fotoğrafta ilk baştaki tablo da harika görünüyor.

Bu sırada da çizimler değil de daha farklı çalışmalar var. El işi kağıtlarıyla ve diğer tür kağıtlarla yapılmış bazı çalışmalar. Panoya yapıştırılmış Türk Bayrakları.

Burada dondurma çubuğuna benzer çubuklardan yapılmış bir çalışma var. Renkli ve güzel. Sanırım kağıtları uzun şekilde kesip yapıştırmışlar. Ben öyle olduğunu tahmin ettim bunlara yakından baktığım zaman.

Burada iki boyutlu bir kadın çizimi var. Ama çizimin üzerindeki kelebekler üç boyutlu. Bir tür plastikten yapılmış çok güzel renkli kelebekler.

Buradaki küçük çocuk çalışması da harika. Bu sergide bol bol renkli kelebekler görmek çok iyi.

Bu da Tuval üstüne çizilmiş bir çalışma. Burada boyaların kabartıları var ve turkuaz renkli kelebekler çok güzel görünüyor.

Aslında buna kelebek sergisi diyebiliriz bence 🦋🦋🦋
Açık mavi renkli kelebekler harika görünüyor.

Burada da salıncak ve kelebekler. O gün bu çalışmaların hepsini teker teker incelemiştim.

Çok güzel bir sergiydi. Bursa' da ara sıra özel günlerde ya da normal olarak böyle sergiler görürdüm alışveriş merkezlerinde. İstanbulda pek fazla denk gelmedim.

İyilikle kalın!

H2
H3
H4
3 columns
2 columns
1 column
16 Comments
Ecency