Konya Kültür Park Gezisi

Merhaba arkadaşlar nasılsınız? Umarım iyisinizdir. Bu içeriğimde sizlere Konya gezimden bahsedeceğim. Eşim @flsfserkan ile ani bir karar aldık. Ara tatilde eşimin Ankara da kız kardeşi var onun yanına gitmeye karar verdik. Bizim için farklılık olacağını düşündük. Sabah sekiz de evden çıktık. Sekiz buçukta otobüs hareket etti. İlk olarak planımız biraz konya da takılıp ardından akşam üzeri Ankara'ya gidip onlara sürpriz yapmaktı.

Saat onbir buçuk gibi Konya'ya vardık. Otogar da indiğimiz yere yakın bir yerde pazar vardı. İlk olarak o pazarda biraz gezdik. Bizim yaşadığımız yere göre fiyatların çok uygun olduğunu fark ettik. Dönüşte orada alışveriş yapmaya karar verdik. Oradan ayrıldıktan sonra ilk olarak eşim bana şehrin çarşı kısmında gezme teklifinde bulundu. Eşim burada okuduğu için heryeri çok iyi biliyordu. Her gittiğimiz yerde arkadaşları ile olan bir anısını anlattı. Onu dinlemek oldukça keyifliydi. Bir yandan da akşamın olmasını bekliyorduk sabırla. Eşimin ailesi kız kardeşinin yanına ziyarete gitmişlerdi. Bizde onlara sürpriz yapacaktık. Bizim oraya gideceğimiz akıllarının ucundan bile geçmiyordu. Eşim benden daha heyecanlıydı.

İlk defa Konya'yı böyle gezme fırsatım oldu. Daha öncesinde de gelmiştim ama bu kadar gezme fırsatım yoktu. Hava da çok güzeldi şansımıza. Konya'da en çok merak ettiğim yer Mevlana Türbesi idi. Eşim sayesinde her yeri gezdim. Bir sonra ki içeriğimde sizlere orayı anlatacağım. Benim için oldukça keyifli bir gezi oldu. Bu içeriğimde resimlerini sunduğum Kültür Park gezdiğimiz yerler arasında en çok hoşuma giden yer oldu. Orada ki suyun sesi bana ayrı bir huzur verdi. Suyun içinde bulunan kuğu ve ördekler çok güzel hareket halindeydi. Onları izlemek oldukça güzeldi.

Kültür Park gezimizi güzel fotoğraflar
çekerek sonladırdık. Bu içeriğimde bahsedeceklerim bu kadar tekrar görüşmek dileğiyle, hoşçakalın.

H2
H3
H4
3 columns
2 columns
1 column
4 Comments
Ecency