З днем фізичної культури й спорту!

До дня фізкультури та спорту хочеться чиновникам нагадати знову про наболіле. Чи стало краще за рік децентралізації? Не стало, хоч би за рік два повернутися до тих позицій, які були до 2020 року.
Не хочеться писати про проблеми у цій галузі тут у цей день та порівнювати відношення та підтримку спорту. Але сказати, що стало краще не можемо.
Надіємося, що за наступний рік може хоч повернемося якщо є бажання чиновників до того рівня, яке було до утворення Пристоличної сільської ради.
Наразі реалії такі, що оптимізму мало.
Хочемо нагадати про важливість будівництва нового спортивного залу у селі Велика Олександрівка, по вул. Фізкультури 1. Цей спортивний зал міг би на порядок розв'язувати проблеми зі спортом у нашій громаді як для дітей, так і дорослого населення. Новий спортзал вже багато років напрацьовувався та має земельну ділянку й готовий проєкт, залишилося побудувати.

У клубі ДЮФК "ПРОМЕТЕЙ" займаються діти із сіл: Чубинське, Велика Олександрівка, Мала Олександрівка, Безуглівка, Дударків, Займище. Пристолична ОТГ Тренування відбулося у селі Велика Олександрівка по вул. Фізкультури 1, Бориспільського району, Київської області.

H2
H3
H4
3 columns
2 columns
1 column
Join the conversion now