Smrákání nad Steemitem


Dveře od záchodu... The Italians, Smíchov. Dveře jsou tak nápadité, až dá zdálky trochu práce všimnout si toho panáčka. Ale o tom nechci.

Fotit dveře od WC je celkem pitomost. Ale když už jsem měl ten mobil v ruce... Měl jsem mobil v ruce, protože jsem si uvnitř fotil plakáty umístěné nad pisoáry. To také není úplně nejúžasnější téma... Ale!

Ale na hlášení Actifitu, proč ne, že? Upoutá to pozornost. Actifití hlášení není úplně vytříbený literární žánr. Nahodíte fotku, třeba to upoutá a ta stahne i nějaký ten hlas. Že by to někdo celé četl?

Jenomže! Jenomže jaké překvapení. Klikl jsem na hlášení a... A ono je to ponovu! Já vždycky nacvakal něco na mobilu, aby toho bylo 99 znaků, pak jsem hlášení otevřel na stolním PC a doplnil o fotky a další text.

Což o to. Doplňování fotek je snazší, ale fotky nenahradí úvodní hlavičku hlášení. Takže prakticky nemají smysl. Hlášení s původní hlavičkou, to nikdo ani neotevře. To budou hlasovat jen automatické hlasy z #cesky ...

A taky tam chybí jeden čudl. Který umožňoval poslat hlášení současně na Hive a na Steemit. Steemití nabídka zmizela. Zůstala ta na Blurt, ale ten mi už dlouho nefunguje.

V posledních týdnech těch hlášení na Steemitu stejně ubylo. A dneska... Dneska jich je tam osm. Ono to už asi dřív šlo z mobilní aplikace buď jen na Hive, nebo na Stemit. Z té stolní to šlo asi na oboje. A ta možnost teď zřejmě zmizela.

Další malé, bezvýznamné, oslabení oslabení Steemitu. Proč tam tedy zůstávat? Kvůli Drugwars. Je možno posílat hlášení o bojích. Někdy přistane nějaký upvote. Už vůbec ne pravidelně. Ale korunu denně to dá...

Těch hlášení je tam za posledních 24 hodin 54. Ale co až hra Drugwars úplně skončí? Skoro uvažuju skončit dřív. Mám tam ještě 308 steemů. To je 150 hive. No, něco to tam nese. Ale bývalo líp. Už to pomalu přestává být užitečné, nejen, že je to morálně pochybné.

Myslím, že do konce letošního roku se s platformou pana Suna rozloučím i já...

H2
H3
H4
3 columns
2 columns
1 column
5 Comments