Otevření 4.balíčku Chaos Legion a moje osobní "sebevýzva"

undefined_1_.png
Tak abych splnil, co je v názvu. Tohle je můj 4.balíček. Epic karta... Mám se radovat? No... @tazi mi poradil tenhle šikovný nástroj:

https://peakmonsters.com/@krakonos/explorer

Když se tam podívám, cena sestavy je 1,60 USD. A když už tam jsem: 1.balíček 4,16 USD,
2.balíček 0,54 USD,
3.balíček 3,64 USD,
4.balíček 1,60 USD.
A jsem v mínusu...

Čímže se dostávám ke své výzvě... (Mimochodem si všimněte, že okamžitě poté, co @zirky píše o ECENCY, tak v tom editoru píšu i já. To nebývalo zvykem... U mě ale jde spíš o psychický blok než o technickou či jinou neschopnost. A dá se to překonat.) V podstatě k čemusi vyzývám sám sebe.

Předevčírem jsem měl napilno. Byl jsem týden nemocný, přišel do školy, napsal čtyři pololetní písemné práce z češtiny... V úterý jsem opravoval pět hodin, ve středu jsem opravoval pět hodin... A pak jsem byl tak unavený, že jsem si ani neklohnil nic k večeři.

Shodou okolností v obou dnech koupené balíčky Chaos Legion nedosáhly hodnoty 4 USD... A dnes také ne. Takže dnes jdu spát také bez večeře.A v tom má výzva spočívá.

Ráno si dám krajíc chleba s mlékem, nebo kus ovoce. V poledne oběd ve školní jídelně (vizte obrázek - nějaká polévka, segedín, nějaký tvaroh s borůvkami a slazený čaj, platím za to 1 USD)
20220120_115527.jpg
A veřer... Ano, koupit si denně jeden balíček Chaos Legion a když tam nebudou 4 USD, tak nežeru! Čímž ušetřím na příští balíček... A měl bych i trochu zhubnout. Podle mě je to jasná "win-win" strategie.

Uvidíme, jaký směr to nabere. Zatím je to jen okamžitý nápad. Ale zkusím to... A že bych příští příspěvek napsal nějak cizojazyčně, bez překladače? To by taky byla výzva... Třeba z ruštiny a angličtiny jsem kdysi maturoval...

P.S.: Balíček Chaos Legion a můj oběd... Kdo se na to dívá neovládaje češtinu, nepochopí.

@cryptoinvestsvk @godfish @greenmask9 @ibelin @jedenjenda @kreur @softa @tazi @timehacker @zirkonov @zirky @zeero22

kraki_a.png

H2
H3
H4
3 columns
2 columns
1 column
7 Comments
Ecency