96% of people are primitive sweethearts, every realist:)

на 96% люди - примітивні мавпочки, кожен реаліст:)
Але це не привід сумувати. Власна свідомість, загашена суспільною вірою сопляшечників і гомінливими головами, для розумного способу буття не дуже й важлива. Те, що людина марить стабільною відключкою, компілюючи те, що в когось працює, і покладаючися на автопілота - зовсім не заважає керуватись спільним "мозком". Це як спільною волохатою дупою сучасного монархізму, протилежного лисій у профіль взірцевій - демократії, тільки навпаки.
Щоб рішення не залежали від 96%, для початку має використовуватися домінантне переполовинення: 51% розумніших тиснуть кнопочку на екранах і рішення прийняте. Затим процедура повторюється потрібну кількість фільтрів, щоб остаточний вибір варіанту був за спецами та інтелектуалами.
Спрощений одномоментний варіант голосування - рейтингами впливу, але це станеться трохи пізніше, коли буде витяпана краснопуза зараза рівності.

(Можливо задля цього доведеться легалізувати фашистсько-комуністичну ідеологію, перемогти її логікою і гумором по всіх видах, і аж потім засудити до довічного ециху із цвяхами).

демо-плеєр

Бо лишаючись наодинці перед фактами, знанням, власним досвідом та іншим відірваним від віри світлом, людина спалахує розумом і радістю усвідомлення.
Зафіксувати цю штуку, схожу на любов, у великому радіусі буде неможливо ще досить довго. Тільки прораховані племена, міцні одинаки та спеціалізовані однодумці наразі й надалі лишатимуться носіями раціонального, паралельного або проривного.
Хотілося б скоріше привчити мавп до кнопки голосування, блокчейну, а там вже й до примушуючої персонально еволюціонувати нерівності. У світі без тупих грошей і сракократій

це була відповідь на питання:«На скільки % люди ще досі є примітивно-дикими тваринами?»

ララララララララ! ララララララララ! ララララララララ! #askoteka для зв'язки літер

(в випадках, коли steempeak не витягує кліп, міняйте в адресі його на www.tunestoken наприклад)

  • #питайте-відповідаємо, ціна питання 1hive
H2
H3
H4
3 columns
2 columns
1 column
2 Comments